Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

O nás

Naše společnost byla založena v roce 2006 s cílem poskytovat komplexní dodavatelské služby v oblasti strojních součástí společně se zakázkovou výrobou těsnění na stroji Seal-jet.

Mezi náš hlavní obchodovaný sortiment patří především

ložiska, ložiskové jednotky, příslušenství pro montáž ložisek, těsnění (gufera, okroužky, manžety), řemeny transportní i řemeny pohonné, řetězy válečkové a řetězy dopravní, dále pak lineární produkty a prvky pro průmyslovou automatizaci, lepidla a maziva, ochranné pomůcky, nářadí a nástroje.

Za dobu naší existence jsme si vydobyli pevné místo na trhu, protože se nezaměřujeme pouze na prodej, ale rovněž poskytujeme technické a ochodní poradenství přímo v provozu zákazníka, kde společně s dodávkami dílů zajišťujeme například i servisní služby. Jsme připraveni poskytnout řešení každého obchodního případu, znalostí sortimentu a zkušenostmi předcházet haváriím v provozech, uspokojovat rámcové objednávky z našeho skladu či pouze dodat jediné ložisko na opravu.

Všem našim zákazníkům děkujeme za dlouholetou důvěru a těšíme se na spolupráci i s Vámi. V případě zájmu využijte rychlého tlačítka pro nezávaznou poptávku nebo nás kontaktujte na telefonních číslech či emailem.

MH TECH s.r.o.

©2006 - 2024 - MH TECH, s.r.o. | Vytvoření webových stránek: IR-webdesign.com | Odkazy | auto